KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14003097
nr 1400 3097
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Färgetsning, Kvinnor. Signerad, numrerad 61/95. Motivet: 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:43:49
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger